پشتیانی:

32757664-٠٢6

آدرس فروشگاه:

کرج ، هفت تیر 

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟در دنیای امروزی برای این که بتوانیم ادکلن اصل بخریم کار بسیار دشواری پیش رویمان است ، زیرا متوجه شدن وجه تمایز ادکلن اصل از نمونه های فرعی و تقلبی آن حدودا غیر قابل تشخیص است .

به همین علت باید برای خرید ادکلن اصل کوشا باشیم و به فروشگاه ها و سایت های دارای اعتبار و سابقه برویم .

 از کجا ادکلن اصل بخریم 

در این بازه‌ی زمانی بسیاری از فروشگاه های آرایشی و بهداشتی و عطر ها پر از ادکلن های تقلبی هستند که تفاوت چندانی با نوع اصلی آن ندارند و این موضوع کار را حتی برای افراد حرفه‌ای سخت کرده است.اما بعد از خواندن این مطلب تشخیص اینکه بدانید تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟ دشوار نخواهد بود .

 

کاملا واضح است که مبلغ خرید کالای اصلی نسبت به کالای تقلبی بیشتر می باشد در نتیجه هیچ فردی تمایل ندارد برای خرید ادکلن تقلبی مبلغ زیادی صرف کند.

خوشبختانه یک سری از شرکت های معروف روی بسته بندی ادکلنشان سایت و لینکی را می گذارند تا مصرف کننده با وارد شدن به آن سایت و پاسخ دادن به سوالاتی راجب کالا از اصل بودن آن اطمینان حاصل کند.

اگر به قیمت ادکلن مورد نظرتان توجه کنید تا حدودی می توانید متوجه اصل بودن آن بشوید زیرا یک ادکلن اصل با قیمت خیلی پایین وجود ندارد ولی به طور کلی قیمت یک ملاک اصلی نیست.

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟

تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟  ادکلن های اصل از موادی با استانداردهای بالا تشکیل شده اند در نتیجه به پوست زیانی نمی رسانند و باعث اختلالات تنفسی نمی شوند و ماندگاری بالایی دارند ، اما ادکلن های تقلبی مواد به کار رفته در آنها از کیفیت پایینی برخوردار است و این مسئله باعث میشود انتظار خریدار برطرف نشود زیرا کیفیت پایین مواد استفاده شده و دز پرفیوم مصرفی ماندگاری عطر را پایین می آورد . 

بهترین روش ها برای تشخیص ادکلن اصل از نمونه ی تقلبی

  • بر روی جعبه ادکلن ها سلفون پیچیده شده است ولی یک تفاوت بزرگ در سلفون پیچیده شده دور ادکلن اصل و فرعی وجود دارد و این است که اگر سلفون کاملا سفت پیچیده شده باشد آن ادکلن احتمالا اصل می باشد اما اگر پیوسته نباشد ادکلن تقلبی است .تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟
  • جعبه هایی که ادکلن اصل درون آن قرار می گیرد بسیار دلپسند و مقبول است و  ولی جعبه‌ ی ادکلن های تقلبی از کیفیت پایینی برخوردارند .
  • متن های پشت بسته بندی ادکلن اگر دارای قواعد نادرست و غلط های املائی باشند قطع به یقین تقلبی هستند چون شرکت های معتبر در چنین موضوعاتی کاملا دقیق هستند .
  • از وجود کد و سریال ساخت و شماره بارکد روی ادکلن اطمینان حاصل کنید زیرا اگر یکی از این موارد بر روی ادکلن نباشد تقلبی است و سپس در سایت شرکت آن ادکلن خصوصیات مد نظر را وارد کنید تا از اصل بودن ادکلن خاطر جمع شوید.
  • شیشه ادکلن را حتما با دقت نگاه کنید زیرا اگر میزان زلالی و درخشندگی و زیبایی را نداشته باشد تقلبی است کریستال استفاده شده در عطرهای اصل تفاوت ویژه ای با نمونه تقلبی آن دارند  ، 
  • بویی که از ادکلن های تقلبی استنشاق می کنید کاملا ساده است و از ترکیبات مختلفی‌ تشکیل نشده است اما بوی ادکلن های اصل اسرار آمیز و نا مشخص است و پیچیدگی خاصی دارد .
  • ادکلن های اصل از ۳ زیر لایه تشکلیل شده اند و به همین علت در بازه های زمانی مختلف بوی متفاوت و خاصی را از خود به جود می آورند، تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟ ،  اما ادکلن های تقلبی این گونه نيستند و در بازه زمانی کم فقط دارای یک بو هستند زیرا ماندگاری کمی دارند و بسیار ساده اند .

رایحه طبیعی

ادکلن های اصل  معمولا دارای سه نوع رایحه میباشند که به نت اولیه ،نت میانی و نت پایانی معروف است .

و رایحه عطر را در فواصل مختلف از زمان مشخص تعیین میکند .نت اولیه همان رایحه ای است که در همان ابتدای استفاده از عطر به مشام میرسد و نت میانی بعد از گذشت مدت زمانی از استفاده عطر خود را نمایان میکند و نت پایانی آن رایحه ی آخر است .

 

  • ادکلن های اصل از چندین مواد ارگانیک و غیر ارگانیک تشکیل شده اند اما نمونه های تقلبی آن ها فقط از یک ماده غیر ارگانیک می با شد.
  • یکی از راحت ترین کار هایی که  با استفاده از آن می توانید متوجه اصل بودن ادکلن شوید درب بطری آن است اگر ادکلن شما اصل باشد با بلند کردن بطری از طریق درب بطری می بینید که درب بطری توان وزن بطری را دارد اما اگر بطری بیافتد قطع به یقین ادکلن تقلبی است .
  • با تکان دادن شیشه ادکلن حباب هایی بر روی آن ایجاد می شود که اگر ی مدت زمان کوتاهی بمانند و سپس از بین برود آن ادکلن احتمالا اصل است اما اگر بلافاصله بعد از ایجاد شدن حباب ها از بین بروند ادکلن ، تقلبی است.

کیفیت شیشه ادکلن اصل

اصلا ادکلن هایی را که در بسته بندی و جعبه قرار ندارند خریداری نکنید زیرا  به طور حتم این ادکلن ها تقلبی هستند و متخصصان بعد از تحقیقات گفته اند که بعضی از این کلاهبرداران از شیشه اصل ادکلن استفاده می کنند که در واقع این شیشه اصل دور ریز ادکلن های اصل استفاده شده توسط مردم است و روی شیشه ی آنها پر از آسیب و خوردگی می باشد.تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟  

اگر تمایل داشتید که تستر ادکلن را بخرید باید به  تمامی نکاتی که در مورد اصل بودن ادکلن گفته شده است توجه کنید زیرا امکان تقلبی بودن تستر ادکلن هم وجود دارد.

نتیجه پایانی از تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟

به طور کلی ادکلن های تقلبی شامل ۳ بخش می شوند :

۱_ بخش اول شامل ادکلن هایی می باشد که شرکت سازنده آنها نحوه ی تشکیل ادکلن برند های مطرح دنیا را می خرد و پدید می آورد 

۲_ بخش دوم ادکلن های با کیفیت بسیار پایینی هستند که به همین علت به آسودگی تفاوتشان با نمونه اصلی به روشنی واضح است 

۳_ بخش سوم شامل ادکل های تقلبی است که با دقت بالایی درست شده اند و مواد به کار برده شده در تولید آنها کیفیت نسبتا خوبی دارد در نتیجه تشخیص این ادکلن ها از نمونه ی اصلی آنها کار دشواری می باشد

فواید خرید ادکلن اصل 

در آخرین بخش به این موضوع می پردازیم که زدن ادکلن اصل دارای چه خاصیت ها و سود هایی می باشد :

هنگامی که شما یک عطر فوق‌العاده خوش بو و اصل را برای خودتان خریداری می کنید علاوه بر این که حس دلپذیری دریافت می کنید باعث می شود در برقراری ارتباط با دیگر افراد جامعه اعتماد به نفس بالا تری داشته باشید زیرا وقتی که دیگران از شما رایحه ی اسرار آمیزی‌ را استنشاق می کنند به طرف شما جذب می شوند و این بوی خوش در بسياری از موارد باعث دلتنگی افراد نسبت به شما می شود،

 زیرا این رایحه در خاطر آنها می ماند و زمانی که این بو را در جای دیگری احساس کنند به یاد شما می افتند پس در نتیجه داشتن ادکلن اصل با برندهای روز دنیا یک جایگاه اجتماعی چشمگیری را به وجود می آورد، داشتن ادکلن مخصوص و استفاده از یک رایحه مانند اثر انگشت شما می باشد و باعث می شود دیگران شما را با این رایحه بشناسند .

عطر درمانی چیست

یکی دیگر از فواید ادکلن اصل این است که باعث آرامش روح و روان شما می شود زیرا همان طور که گفته شد ادکلن اصل از ترکیبات ارگانیک تشکیل شده است مانند گل ، چوب ، مرکبات و… که هر یک از این ها باعث آرام کردن فرد در موقعیت های مختلف می شود و اصطلاحا به مصرف ادکلن برای این منظور رایحه تراپی میگویند .تفاوت ادکلن اصل و تقلبی چیست ؟ 

استفاده از ادکلن خود یک روش درمانی بسیار کارآمد می باشد به عنوان مثال برای درمان کم خوابی ، پایین آوردن فشار خون، برطرف کردن حالت عصبی فرد و دور کردن اضطراب و همچنین تا حدودی باعث بر طرف کردن سر درد می شود ، همینطور استفاده از ادکلن تقلبی و رایحه های بی کیفیت ایجاد سر درد میکند زیرا از مواد نامرغوب تهیه شده اند .

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما ، آرایش چشم یکی از اصلی ترین مراحل آرایش و مهم ترین آن می باشد . همانطور که می‌دانید در وهله ی اول ملاقات ، توجه فردی که با آن ملاقات می کنید به چشمان شما است. یک آرایش چشم تمیز و بی نقص میتواند زیبایی آرایش صورت شما را چند برابر کند. با هم بررسی کنیم بهترین سایه چشم که مناسب شماست باید چه ویژگی هایی داشته باشد .

از سایه چشم به چه منظور استفاده می کنیم؟

وقتی صحبت از آرایش صورت میشود شاید توجه زیادی به سایه چشم نشود ولی در نظر داشته باشید که سایه چشم میتواند باعث حجم دادن ، درشت تر نشان دادن ، شاداب و با نشاط تر شدن  چشم شود زیرا چشم ها دریچه ای به درون هستند و در صورت ، نقش کلیدی را ایفا میکنند پس سایه چشم هم میتواند تاثیر زیادی در زیباتر شدن صورت داشته باشد. ابتدا ببینیم در چه زمانی از تاریخ از سایه استفاده شده است .

فلسفه ی پیدایش سایه چشم

۱۲ هزار سال پیش در مصر باستان اولین بار از سایه چشم استفاده شد . مردم مصر باستان تنها برای زیبایی از این ماده استفاده نمی کردند ، بلکه به دلیل تشکیل شدن مواد آن از اکسید مس ، خاکستر و بادام سوخته که باعث شده این ماده فواید زیادی برای سلامتی چشم داشته باشد و از عفونت جلوگیری کند ، از این ماده استفاده میکردند. این ماده که ما به عنوان سرمه می شناسیم کاربردهای مذهبی نیز داشته است و برای مراسمات مذهبی نیز مورد استفاده قرار می گرفته است. جالب است بدانید خانواده سلطنتی مصر برای افزایش اعتبار خود نزد خدایانشان از محصولات آرایشی استفاده می کردند.بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما .

سایه چشم چگونه وارد دنیای مدرن شد؟

هنگامی که سایه چشم وارد یونان و روم شد ارزش مذهبی خود را از دست داد و صرفا برای زیبایی چشم مورد استفاده قرار گرفت و دیگر محصولی گران نبود بلکه همه افراد قابلیت دسترسی به آن را داشتند. رومیان نیز ترکیب مخصوص خود را به وجود آوردند و سپس در دهه ۹۰ میلادی یک شیمیدان این محصول را ارتقا داد زیرا در ابتدا استفاده از سایه چشم باعث خارش زیادی پشت چشم می شد و به سختی پاک میشد . پس از ارتقاء ، این محصول در بین زنان رواج پیدا کرد و بخش مهمی در صنعت زیبایی را به خود اختصاص داد.بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما

هنگام خرید سایه چشم چه نکاتی را باید در نظر بگیرید

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما ، برای این منظور شما ابتدا باید از انواع مدل های مختلف سایه آگاهی کافی را داشته باشید زیرا سایه ها دارای انواع مختلفی بوده با آگاهی درباره هر کدام از این مدل ها می توانید سایه مناسب چشم خود را انتخاب کنید . در این بخش شمارا با انواع سایه آشنا میکنیم. 

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما

سایه چشم پودری

رایج ترین نوع سایه چشم پودری میباشد که با استفاده از براش کوچکی میتوان از آن استفاده کرد. مناسب کسانی میباشد که تازه شروع به زدن سایه کردند. سایه چشم پودری در دو نوع مات و شاین وجود دارد. از برند هایی که در بازار موجود میباشد میتوان به سایه چشم برند سالوته اشاره کرد. سایه چشم برند سالوته که در چهار پالت ۴رنگ قرارگرفته و دارای طیف های رنگی زیبا و خاصی میباشد را میتوان به عنوان یک سایه پودری مناسب با ماندگاری بالا و پیگمنت بالا معرفی کرد . در ضمن این محصول  جهت سایه ابرو و خط چشم مناسب می باشد .

 

سایه پودری

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما ،از دیگر برندهایی که در این زمینه محصولی با کیفیت بالا ارائه کرده است می‌توان به سایه چشم پودری دنادیا اشاره کرد. این محصول که در ۶ رنگ سه تایی قرار دارد همچنین دارای یک براش کوچک با دوسر مخصوص برای آرایش چشم می باشد. همانطور که گفته شد در هر پالت سه رنگ متفاوت وجود دارد این رنگ ها دارای هارمونی خاص و طیف رنگی مناسب استفاده با یکدیگر میباشند. از دیگر مشخصات خاص این محصول می توان به ضد چروک بودن ، ضد خارش و ضد حساست بودن همچنین تنوع رنگی به روز ، داشتن دو مدل شاین و مات و همچنین قدرت پوشانندگی بالا نام برد ‌.

سایه چشم کرمی

سایه چشم کرمی که بیشتر مخصوص استفاده در سالن های آرایشی می باشد برای آرایش در مراسم های خاص که نیاز به ماندگاری به مدت طولانی دارد مناسب میباشد. البته این سایه برای پوست چرب توصیه نمی شود و معمولاً در ظروف کوچک و به صورت تک رنگ تولید و توزیع میشود.

سایه چشم مایع

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما ، سایه مایع چند سالی است که به دنیای سایه چشم معرفی شده و در مقابل سایه های دیگر جذابیت خاصی دارد این نوع سایه نیاز به پرایمر نداشته و همانند سایه های پودری نیاز به محو کردن ندارد. این نوع سایه در اکثر موارد ضد آب میباشد و از ماندگاری بالایی برخوردار است. 

سایه چشم مدادی

سایه چشم مدادی نیز در در دو نوع براق و مات وجود دارد این سایه ماندگاری زیادی داشته و برای استفاده به دلیل مدادی بودن آن بسیار آسان تر از مدل های دیگه میباشد.  از قابلیت های دیگر این سایه می توان به استفاده ی آن به عنوان خط چشم نیز اشاره کرد و همینطور برای اشخاصی که در آرایش روزمره خود می خواهند از سایه یا خط چشم های رنگی استفاده کنند، مناسب میباشد. از مزیت دیگر این نوع سایه می توان به راحتی در جابجایی آن اشاره کرد زیرا به دلیل مدادی بودن در کیف آرایش شما بهتر قرار می گیرد.

چند نکته که در هنگام خرید سایر باید آنها را در نظر داشته باشید

۱. بسته بندی محصول

۲. تاریخ تولید و انقضا

۳. پیگمنت محصول

۴. رنگ مناسب با پوست شما

۵.مدت ماندگاری آن

۶.قیمت محصول

سایه مناسب رنگ پوست خود را پیدا کنید 

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما ، یکی از نکات مهم هنگام خرید سایه چشم که به آن باید توجه زیادی داشت رنگ پوست شما می باشد سایه ای که انتخاب می‌کنید باید با پوست شما مطابقت داشته باشد تا زیبایی چشم شما چند برابر شود. در این مطلب به انواع رنگ های پوست و سایه مناسب آنها میپردازیم.

اما قبل از اینکه با این موضوع آشنا شویم بهتر است تلنگری به تغییرات آرایش در گذر زمان بزنیم.

در دهه ی ۱۹۷۰ میلادی آرایش های طبیعی همراه با سایه های رنگی و اکلیلی مد بود ، در دهه های بعدی نیز آرایش چشم با خط چشم و سایه های پر رنگ و جیغ ادامه داشت البته ترند استفاده از این نوع آرایش از دهه ی ۱۹۸۰ بیشتر شد و تا دو دهه ی قبل ادامه داشت . رفته رفته تمرکز اصلی آرایش روی نچرال و طبیعی بودن آرایش رفته و استفاده از سایه های ملایم و همچنین آرایش نود ترند شد . امروزه شاهد اهمیت زیاد محصولات مراقبتی پوست و همچنین جوانسازی پوست میباشیم . ترجیح افراد به استفاده از محصولات مراقبتی و ضد پیری پوست بسیار بیشتر از محصولات گران قیمت آرایشی شده است. بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما

 

حال به رنگ سایه های مناسب با انواع پوست نگاهی بیندازیم.

بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما

پوست های روشن

به عنوان مثال پوستهای روشن می توانند با پس زمینه رنگی گرم رنگ هایی مانند کرم ، برنز و مسی آرایش چشم خود را تکمیل کنند.

پوست های متوسط 

پوست هایی که به رنگ قهوه ای روشن یا گندمی که دارای رنگ گرمی در پوست خود هستند میتوانند از آرایش چشم دودی یا قهوه ای تیره در مواردی که می‌خواهند آرایش چشم غلیظی داشته باشند استفاده کرده و در حالت عادی طلایی و دارچینی مناسب این رنگ پوست می باشد.

پوست های تیره

در پوست های تیره رنگ های متالیک و روشن فوق العاده به نظر می رسد. برای آرایش ملایم در این نوع پوست ، سایه باید به طوری استفاده شود که رنگ آن به خوبی ظاهر شود .بهترین سایه چشم | بررسی سایه چشم مناسب شما،  رنگ هایی مانند رزگلد و مرجانی از جمله رنگ های ملایمی هستند که برای این گروه از رنگ پوست مناسب میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

سبد خرید
برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
0 مورد سبد خرید